Premiera Robota Inspekcyjnego MULTISPECTOR FORTEC
Premiera Robota Inspekcyjnego MULTISPECTOR FORTEC

MULTISPECTOR FORTEC to zaawansowany robot samojezdny, zaprojektowany do precyzyjnej inspekcji infrastruktury. Wyposażony w nowoczesne kamery i czujniki, umożliwia efektywne monitorowanie rurociągów i innych trudno dostępnych przestrzeni. Dzięki regulowanej głowicy i różnym opcjom kołowym, robot dostosowuje się do różnych średnic i warunków pracy. MULTISPECTOR FORTEC gwarantuje wysoką jakość diagnostyki, zwiększając bezpieczeństwo i efektywność operacji inspekcyjnych.

czytaj całość »
FORBERGH: Nowa era marki inspekcyjne.pl
FORBERG: Nowa era marki inspekcyjne.pl

Inspekcyjne.pl, popularna strona internetowa specjalizująca się w kamerach inspekcyjnych, ogłasza swoją transformację na markę FORBERGH. Ta zmiana jest przełomowym momentem w historii firmy, która od lat zdobywa uznanie w branży.

czytaj całość »
Jaką kamerę inspekcyjną wybrać do swoich potrzeb
Jaką kamerę inspekcyjną wybrać do swoich potrzeb

Jaką kamerę inspekcyjną wybrać do swoich potrzeb?


Kamery inspekcyjne to sprzęt, który zdecydowanie ułatwia przeprowadzanie rozmaitych prac w rurach kanalizacyjnych, przewodach wentylacyjnych i innych trudno dostępnych miejscach. Na rynku można znaleźć wiele modeli różniących się wieloma parametrami. Dowiedz się, w jaki sposób wybrać kamerę inspekcyjną dostosowaną do Twoich potrzeb.

czytaj całość »
Leasing LeaseLink w naszej ofercie
Leasing LeaseLink w naszej ofercie

W związku z duża ilością zapytań ze strony naszych klientów dotycząca zakupu naszych kamer w systemie Leasingowym , informujemy że nawiązaliśmy współpracę z firmą LeaseLink. 

O dziś mogą Państwo dokonać zakupu kamery w dogodnym systemie leasingowym  

czytaj całość »

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl